Internet

Większość z nas poszukiwania potrzebnej usługi lub produktu rozpoczyna właśnie w internecie. Nie ma szybszego i łatwiejszego sposobu aby zapoznać się z ofertami, porównać ceny czy pozyskać klienta. Dotyczy to każdej branży. W ostatnich latach internet stał się potęgą, której nie sposób ignorować, a nasza obecność w sieci pozwoli nam na dotarcie do tysięcy, jeśli nie milionów potencjalnych klientów. Mówi się, że firma nie istnieje, jeśli nie można znaleźć jej w internecie… Coś w tym jest.

Kampanie reklamowe na Facebook’u dodatkowo powiększają zasięg naszego działania. Tzw. reklama celowana, w której możemy dokładnie określić  grupy odbiorców i zasięg jej działania, jest znakomitą formą promocji produktów i usług przy relatywnie niskiej cenie. Znakomite efekty daje też „spięcie” firmowego profilu na Facebook’u ze stroną internetową.

Responsywne strony www z systemem CMS

Są to strony internetowe, które automatycznie dopasują swoją zawartość do urządzenia, na którym zostały wyświetlone, bez względu na to czy jest to telefon, tablet, laptop czy zwykły komputer, zapewniając czytelność, przejrzystość i estetykę witryny. Wszystkie istotne elementy takie jak tekst, zdjęcia czy odnośniki, przedstawione są w taki sposób, że nie ma potrzeby powiększania obrazu, aby odszukać interesujące nas fragmenty. Duża wygoda na każdym urządzeniu. Po prostu.

Dodatkowo oferowane przez nas responsywne strony internetowe posiadają system CMS. Jest to nic innego jak system zarządzania treścią. Umożliwia on edycję witryny z dowolnego miejsca za pomocą każdego urządzenia posiadającego dostęp do internetu z zainstalowaną przeglądarkę internetową. Każdy nasz klient otrzymuje hasło i login potrzebne do zalogowania się do panelu CMS, z poziomu którego może samodzielnie wpływać na zawartość oraz wygląd swojej strony www. Oczywiście panel CMS jest w języku polskim.

Efektowne strony FLASH czyli interaktywne animacje

Spektakularne możliwości jakie daje nam technologia FLASH można by opisywać długo. Wszystko może być animacją, jak i animacja może być wszystkim. Nieograniczone możliwości tworzenia interakcji w dowolnej formie, sprawiają, że strony wykonane w tej technologii robią niezwykłe wrażenie. Niestety, strony te nie posiadają systemu CMS, co sprawia, że dokonywanie jakichkolwiek zmian odbywa się za naszym pośrednictwem. Strony te nie są też obsługiwane przez niektóre urządzenia mobilne, zwłaszcza z systemem operacyjnym OS (Apple). Jednak możliwości FLASH’a i wykonane w nim animacje, przekonały już wielu naszych klientów. Zobacz jak wygląda FLASH w naszym portfolio.

Kampanie reklamowe na Facebook’u

Media społecznościowe stały się bardzo skutecznym kanałem promocji. Promowanie oferowanych produktów i usług wśród użytkowników Facebook’a przynosi reklamodawcom coraz większe korzyści. Mając do dyspozycji doskonałe narzędzia do prowadzenia kampanii reklamowych, możemy dokładnie określić grupę odbiorców, ich wiek, upodobania i zainteresowania, zasięg działania reklamy i częstotliwość jej wyświetlania. Dysponując stosunkowo niewielkim budżetem docieramy w ciągu kilku dni do tysięcy odbiorców w naszej najbliższej okolicy lub w jakimkolwiek innym zdefiniowanym przez nas obszarze działania.

Hosting i obsługa domen

Klientom, którzy zlecili nam wykonanie strony internetowej oferujemy także usługi hostingowe (serwer) oraz obsługę domen (adresów www), bez których żadna strona w sieci nie może istnieć. Tak więc klient nie musi martwić się o techniczne zagadnienia związane z jego stroną, konfiguracją serwera i domeny. Kompleksowa obsługa www to także pilnowanie corocznych terminów opłat związanych z utrzymaniem strony na serwerze oraz corocznej dzierżawy domeny. Po prostu śpisz spokojnie.