Reklama wizualna

Dopisując skomplikowane ideologie do słowa reklama, często tracimy z oczu jego rzeczywiste znaczenie. Umyka nam to co najważniejsze – to nie my mamy jej szukać, tylko ona nas. Nie nadawajmy więc reklamie nowych wyniosłych znaczeń, obcojęzycznych określeń i terminów, brzmiących czasem równie przerażająco co niewypowiadalnie. Po prostu zróbmy ją dobrze. Po prostu.

Ponad 15 lat doświadczenia w branży, daje Ci pewność, że kiedy zabierzemy się do pracy, nie będziemy się zastanawiać jak mamy to zrobić. My po prostu będziemy to wiedzieć. Po prostu.

Reklama na autach osobowych, dostawczych, naczepach TIR

… to znakomita reklama każdej firmy. Jest mobilna, a jej obecność, gdziekolwiek byśmy nie pojechali, nic nas nie kosztuje. Nawet niewielkim kosztem, w zależności od projektu i rodzaju użytych do wykonania reklamy materiałów, każdy firmowy samochód zmienić można we własną mobilną platformę reklamową. Po prostu zadzwoń do nas, a my wykonamy bezpłatny projekt oraz jego wizualizację na Twoim aucie, a także zrobimy jej kosztorys. Po prostu.

Oklejenie auta to nie taka prosta sprawa. Aby zrobić to dobrze, niezbędny jest suchy i ciepły warsztat, właściwe narzędzia i materiały oraz ludzie, którzy nie robią tego po raz pierwszy. Oklejenie średniej wielkości busa może trwać od jednego do nawet trzech dni, w zależności od pokrycia auta folią. Praca ta do najłatwiejszych nie należy. Dlatego tak bardzo istotne jest doświadczenie i zaplecze techniczne. A jak to robimy zobaczysz w naszym portfolio.

Reklama zewnętrzna i nie tylko…

Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamę zewnętrzną: tablice reklamowe, banery, wielkoformatowe siatki MESH na fasadach budynków, tablice wolnostojące, kasetony, reklamy podświetlane, potykacze, rollup’y, billboardy, flagi i wiele innych. Jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy pomysł naszych klientów. Ponadto budujemy też konstrukcje i stelaże niezbędne do właściwego wyeksponowania reklamy. Zapewniamy także montaż do wysokości 20 metrów. Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami w naszym portfolio.

W naszej ofercie mamy również aranżacje ścian nad blatami kuchennymi w postaci nadrukowanej szyby oraz fototapety. Indywidualnie wykonany projekt wyeksponowany na szybie sprawi, że Twoja kuchnia nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Witryny sklepowe i nie tylko…

Kolejny świetny sposób na reklamę Twojej firmy. Przyciągająca uwagę witryna sklepu, firmy czy punktu usługowego z pewnością przyciągnie też klientów. Wystarczy doskonały projekt należycie oddający charakter działalności. Oklejamy witryny folią monomeryczną z laminatem stałym, dzięki któremu Twoja reklama nie utraci kolorów przed długie lata. Natomiast folia One Way Vision (perforowana) sprawi, że z wnętrza obiektu nadal będziemy widzieć wszystko to, co dzieje się przed naszą witryną. W ofercie również oklejanie witryn folią imitującą mrożone lub piaskowane szkło oraz foliami ploterowymi, w dowolnie wycięte motywy. Nasze realizacje znajdziesz w portfolio.

Wykonujemy także kompleksowe oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne obiektów handlowych, przemysłowych, usługowych, biurowych czy użytkowych.

Litery przestrzenne 3D

Stosunkowo niedrogą i efektowną formą reklamy są litery przestrzenne wykonane z lekkiego i twardego materiału jakim jest styrodur. Znakomicie nadaje się on do stosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Jesteśmy w stanie wyciąć praktycznie każdy kształt z dbałością o detale. Kolorystyka jest dowolna. Zarówno sam styrodur jak i farba, którym jest pokryta, są całkowicie odporne na warunki atmosferyczne, gwarantując wspaniały efekt nawet do 10 lat. Dostępne są grubości od 1 do 12 cm. Wielkość wycinanych liter dowolna, rzecz jasna w granicach rozsądku.

Oczywiście tą techniką można wycinać nie tylko litery, ale także znaki logo, symbole graficzne, emblematy czy oznakowania. Używając różnych grubości sturoduru w jednym projekcie, uzyskamy dodatkowy efekt 3D. Na wycięte i pomalowane elementy można nałożyć lica z frezowanej plexi w dowolnym kolorze i rodzaju, lub innych materiałów, takich jak dibond, imitujący gładką lub drapaną stal, aluminium lub miedź, co znacząco podnosi atrakcyjność reklamy. Kolorystyka i forma frezowanego lica jest dowolna, w zależności od dostępnych materiałów. Montaż do elewacji czy ściany odbywa się za pomocą kleju, który po zdemontowaniu liter daje się usunąć. Nasze realizacje znajdziesz w portfolio.